Ubytování pro školy a školky v přírodě: Užijte si okouzlující prostředí

on

|

views

and

comments

Jestliže hledáte ubytování a příjemné prostory, kam můžete vyrazit na školu v přírodě, pak vás jistě zaujme kompaktní a přehledný hotel v Benecku. V okolí je krásné prostředí se zahradou, čeká vás i krkonošská příroda a skvělá kuchyně.

Ubytování pro školy v přírodě

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí jedinečné ubytování pro školy v přírodě. Poskytuje totiž skvělé služby a vše, co je třeba pro ubytování pro školu v přírodě. Hotel má polohu v bezprostřední blízkosti lesa, užít si tak zde můžete letní i zimní sezónu – ať už plánujete letní tábor, adaptační pobyty či adaptační kurzy. Díky tomu, že je hotel u sjezdovky, si zde můžete užít i lyžařský výcvik. Ať už tedy vyrazíte kdykoliv, zde najdete mnoho možností vyžití.

Ubytování pro školy a školky v přírodě

Toto ubytování pro školy a školky v přírodě nabízí také možnost stravování. Můžete si tak užít skvělá jídla z místní kuchyně, a to až pětkrát denně. Snídaně je ve formě studeného a teplého bufetu, přičemž všechna jídla jsou vařena z kvalitních přísad a lokálních surovin jasného původu. Díky blízké spolupráci restaurace s lokálními pěstiteli a chovateli je zajištěna ta nejlepší kvalita jídla bez zbytečných polotovarů. S oblibou jsou zde proto konány různé pobyty pro školy, školka v přírodě a další akce.

Školy v přírodě ubytování

Ubytování pro školu i ubytování pro školku je skvěle vybaveno pro děti. V areálu totiž najdete vnitřní hernu s hračkami, stolním fotbálkem a také venkovní hřiště, kde si děti užijí spoustu zábavy. Dostupná je klouzačka, houpačka, pískoviště a srub. Pro bohatší program můžete využít také služeb animátorů, průvodců a v zimě pak instruktorů lyžování. Toto ubytování pro školku či školu tak nabízí to nejlepší.

Hotel v Benecku se může pyšnit krásnou přírodou v okolí, kde budete mít klid. Můžete tak vyrazit na výlety, anebo si užít volný čas v prostředí hotelu.

Share this
Tags

Must-read

Jak vybrat magnetické hračky pro děti?

Magnet je skvělým pomocníkem, který podporuje učení a zaručuje skvělou zábavu pro děti. U dětských hraček to platí dvojnásob. Existuje nespočet dětských her, které...

Ubytování pro školy a školky v přírodě: Užijte si okouzlující prostředí

Jestliže hledáte ubytování a příjemné prostory, kam můžete vyrazit na školu v přírodě, pak vás jistě zaujme kompaktní a přehledný hotel v Benecku. V okolí je krásné...

Kdy je správný čas založit pro dítě spoření? Odbornice radí, čeho si při výběru všímat

Založit spoření pro dítě je to nejlepší, co můžete pro jeho budoucnost udělat. Především studium je velkou finanční zátěží, na kterou je třeba se...
spot_img

Recent articles

More like this