Ubytování pro školy a školky v přírodě: Užijte si okouzlující prostředí

on

|

views

and

comments

Jestliže hledáte ubytování a příjemné prostory, kam můžete vyrazit na školu v přírodě, pak vás jistě zaujme kompaktní a přehledný hotel v Benecku. V okolí je krásné prostředí se zahradou, čeká vás i krkonošská příroda a skvělá kuchyně.

Ubytování pro školy v přírodě

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí jedinečné ubytování pro školy v přírodě. Poskytuje totiž skvělé služby a vše, co je třeba pro ubytování pro školu v přírodě. Hotel má polohu v bezprostřední blízkosti lesa, užít si tak zde můžete letní i zimní sezónu – ať už plánujete letní tábor, adaptační pobyty či adaptační kurzy. Díky tomu, že je hotel u sjezdovky, si zde můžete užít i lyžařský výcvik. Ať už tedy vyrazíte kdykoliv, zde najdete mnoho možností vyžití.

Ubytování pro školy a školky v přírodě

Toto ubytování pro školy a školky v přírodě nabízí také možnost stravování. Můžete si tak užít skvělá jídla z místní kuchyně, a to až pětkrát denně. Snídaně je ve formě studeného a teplého bufetu, přičemž všechna jídla jsou vařena z kvalitních přísad a lokálních surovin jasného původu. Díky blízké spolupráci restaurace s lokálními pěstiteli a chovateli je zajištěna ta nejlepší kvalita jídla bez zbytečných polotovarů. S oblibou jsou zde proto konány různé pobyty pro školy, školka v přírodě a další akce.

Školy v přírodě ubytování

Ubytování pro školu i ubytování pro školku je skvěle vybaveno pro děti. V areálu totiž najdete vnitřní hernu s hračkami, stolním fotbálkem a také venkovní hřiště, kde si děti užijí spoustu zábavy. Dostupná je klouzačka, houpačka, pískoviště a srub. Pro bohatší program můžete využít také služeb animátorů, průvodců a v zimě pak instruktorů lyžování. Toto ubytování pro školku či školu tak nabízí to nejlepší.

Hotel v Benecku se může pyšnit krásnou přírodou v okolí, kde budete mít klid. Můžete tak vyrazit na výlety, anebo si užít volný čas v prostředí hotelu.

Share this
Tags

Must-read

Angličtina jako druhý mateřský jazyk

Svět se zrychluje a globalizuje. Své o tom vědí všichni, kteří se museli v rámci pracovních povinností naučit cizí jazyk nebo se v touze poznávat cizí...

Když léky nechutnají aneb jak na průjem u těch nejmenších

Noční můra každého rodiče – vašemu dítku není dobře. Dostanou-li děti průjem či začnou zvracet, je u nich dostavující se následná slabost rozhodně mnohem...

Kameny podle zvěrokruhu: dávná tradice ožívá

Zvěrokruh, zvířetník nebo zodiak je myšlený pás ±8° na nebeské sféře, který se táhne symetricky podél ekliptiky. Od polohy Slunce na zvěrokruhu v konkrétní datum...
spot_img

Recent articles

More like this